PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756360}

Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Creation
6,2 66 426
ocen
6,2 10 1 66426
6,0 6
ocen krytyków
Annabelle: Narodziny zła
powrót do forum filmu Annabelle: Narodziny zła

Boże, Co za (Kosz)mar...Film dla tych, którzy nigdy w życiu nie oglądali żadnego (dobrego) horroru. Innym odradzam. Wtórne, nudne i całkowicie nie straszne, (choć przyznaję, dobrze nakręcone) Jeszcze jeden film z cyklu "Nawiedzony Dom" Film ma jakiś tam klimat,miłą dla oka scenerię(dom i okolice),w miarę sympatycznych bohaterów, cóż jednak z tego skoro tonie to wszystko w mało strawnym sosie kiczu,braku napięcia i jakiejkolwiek oryginalności. Nic w tej historii nie zaskakuje. Naprawdę, jest dużo lepszych.

ocenił(a) film na 7
kinoman77_filmweb

Witam. Widzę ze kolega kinoman77_filmweb jest niezle obcykany odnośnie horrorów.
Jeżeli 77 to rocznik to prawie jak ja 74. Wymieniłeś horrory które sam wszystkie obejrzałem i są super. Może trochę dałbym w innej kolejności. Domyślam się ze większość obejrzałeś na VHS. Z tych starszych dodałbym jeszcze przynajmniej Księcia Ciemności Carpentera. Fajnie ze podajesz tytułu tych starszych filmów , które są warte obejrzenia. Może nowe pokolenie skorzysta z twojej listy i sięgnie po te tytułu szczególnie starsze warte obejrzenia bo tam nie liczyły się efekty ale fabuła ,muzyka.....

ocenił(a) film na 4
Ghost1174

Zgadza się. Fabuła w nowych filmach kompletnie zeszła na drugi plan, stała się pretekstowa, wtórna,choć na szczęście wciąż zdarzają się chlubne wyjątki(oby jak najwięcej!) Jeśli chodzi o klasyczne pozycje to zaskakująco dużo z nich przetrwało próbę czasu. Też liczę na to, że młodsze pokolenie będzie po nie sięgać,a nie kwitować stwierdzeniem, że to jakaś stara ramota, więc nie dla mnie. Dzięki za miły wpis. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
kinoman77_filmweb

Poniekąd zgadzam się z tą opinią. Fabuła wtórna, przewidywalna i niestety nudna. Ponadto jak na horror to wcale nie straszny.

ocenił(a) film na 7
kinoman77_filmweb

Dla mnie była wciągająca fabuła, szkoła dla dziewcząt ciekawe wprowadzenie, plus krótki epizod z dziewczynką uroczą malutką,która straciła życie. Od razu człowiek oglądając takie coś myśli sobie, jakby to było wszystko gdyby się to nie zdarzyło, ale z innej strony nie byłoby horroru proste,ale początek pozwala się na chwilę wyluzować. Cały film podobał mi się bardziej na 6 niż na 7 ale podwyższyłam ocenę ze względu na zadbanie o szczegóły, było dokładnie tak jak mówili w innych częściach o siostrach,które znalazły lalkę,wyobrażałam sobie kiedyś,że była mowa o dwóch dorosłych kobietach,ale film przełamał mój wymyślony obraz tego jak to mogło być, porównać to można z czytaniem książki zrobisz sobie jakiś zarys, ale reżyser może mieć inne pomysły żeby to przedstawić. I to właściwie bardziej mi się podobało, zaczęło mnie wkurzać od momentu kiedy demon wszedł w Janice wtedy znowu było tak jak zwykle, stało się już przewidywalne że będzie rzucać ludźmi po ścianach i heja,trochę straciłam ochotę,ale film powinno się oceniać za całość a ona była dość wypracowana dlatego 7/10 się należy.

ocenił(a) film na 4
TrefnaPanna

Zgadzam się,ze początek nie był zły,choć schematyczny,ale ,jak napisałaś,kiedy do akcji wkroczył ten kiczowaty ,kiepsko komputerowo animowany demon, film stał się niestrawny, przynajmniej dla mnie. Stąd moja,uśredniona ocena,bo mogło być jeszcze gorzej.

kinoman77_filmweb

Oglądam głównie horrory oi tematyce opętań, demonów i egzorcyzmów i Annabelle z pewnością jest jednym z lepszych.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Ci, kto lubi

ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

Oglądałem maaasę starych klasycznych horrorów i dalej uważam Annabelle Narodziny Zła za bardzo dobry horror. Bawi mnie taka próba bycia uważanym za konesera horrorów porównując jak bardzo te stare były wybitne a nowe to kupa. Nie jesteś wyjątkowy lubiąc tylko te stare horrory. Można lubić oldschool a jednocześnie bać się przy nowych horrorach ;)

ocenił(a) film na 4
Nekros97

Nie uważam się za konesera, po prostu preferuje, to, co dobre, świeże i oryginalne. Stabilne taka nie jest niestety, choć, jak napisałem-co, kto lubi. Nie tylko nie uważam, że to, co stare jest lepsze, ale jestem pierwszy, który doceni coś nowego, jeśli faktycznie będzie dobre.

ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

Spoko, po prostu uważam, że za dużo osób dalej żyje przeszłością. Ja np. Wolę muzykę lat 80 i 70 bardziej niż dzisiejszą ale również wiem, że w muzyce dzisiejszych czasów także da się znaleźć jakieś perełki.

ocenił(a) film na 4
kinoman77_filmweb

film przyzwoity, odtworczy. nie ma drazniacych bledow ale jednoczesnie nie ma tu nic rewelacyjnego. maksymalnie sredni i nie wynika to z jego wad, ale slabej sily oddzialyywania tego co oferuje. elo

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

ahahhahahaah lol co ty pierdzielisz film bardzo dobry klimat poziom strachu tez fabula i pomysl tez ocena prawidlowa to 8

ocenił(a) film na 4
hercules38

Hahahahaha

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

to 77 to rok tw ur :)

ocenił(a) film na 4
hercules38

Nie. To mój iloraz inteligencji. Jestem zwyczajnie za głupi, żeby dostrzec geniusz "Annabelle"

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

jak nie masz tylu lat to pewine jestes tepym 20 paroletnim cwelem :D

ocenił(a) film na 4
hercules38

tak tępym, że nawet nie wiem, co to znaczy

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 4
hercules38

a nie wiem, ale to na pewno coś miłego. Zapytam mamę.

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

yhym dobra

kinoman77_filmweb

Ty kinoman hahahaha chyba nie wiesz co to znaczy ja pier.......

kinoman77_filmweb

O kur..... ten ś...m....i....e.....ć dał draculi z 92r 7 ale żal o ja pier.....

ocenił(a) film na 7
kinoman77_filmweb

A co jeśli ktoś obejrzał więcej horroruw od ciebie i mu się podobało ???

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

i tak lepszy od ,,jedynki''

kinoman77_filmweb

Podpisuje sie pod pierwszym zdaniem. Dokładnie o tym pomyślałem oglądając film bo przeciętny kinoman będzie miał raczej dosyć kolejnego horroru pokroju jumpscare. Ile można. To się stało nudne przynajmniej dekadę temu. Film nic nie wnosi ani niczym nie zaskakuje. Nie mówiąc już o jakimś elemencie grozy bo idea tego filmu tak jak już wspomniałem sprawdza się do niespodziewanego przestraszenia widza. Żadnego budowania napiecia tutaj nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones