PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 645
ocen
7,9 10 1 65645
7,0 13
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Łza się w oku kręci...

ocenił(a) serial na 10

9 lat z Carrie ,początki nierówne ale od 4 sezonu dostajemy coś wyjątkowego i właśnie dzisiaj zakończyła się jej historia. Muszę przyznać że lepszego końca tej historii sobie nie wyobrażam . Tak jak przy końcu 24 skończyła się pewien rozdział , tak z końcem Homeland skończył się pewien etap w historii telewizyjnych seriali . Mimo wzlotów i upadków przez sentyment i zakończenie dla mnie 10/10

rael_76

Zakończenie REWELACYJNE! Twórcy Gry o tron mogliby od nich się uczyć!:)

ocenił(a) serial na 9
rael_76

Bałam się, że Carrie skończy się jak Dexter, całe szczęście finał jest rewelacyjny, nie można wyobrazić sobie lepszego zakończenia :) Szkoda tylko, że to już koniec, będę tęskniła za Carrie i Saulem.

ocenił(a) serial na 8
rael_76

To już nie będzie nowych sezonów? To już ostatni? Kurde smutek wielki :(

rael_76

Smutno, że to już koniec. Dla mnie najlepszy serial.

ocenił(a) serial na 8
rael_76

ten ostatni odcinek powinien miec tytul : "J-23 znowu nadaje" :) Swietny serial i bedzie mi go brakowalo...

ocenił(a) serial na 10
sobanek

o to to doobre

ocenił(a) serial na 9
sobanek

Dokładnie to samo powiedziałem żonie gdy oglądaliśmy :) wielka szkoda że to już koniec. Chyba że powstanie spinoff Matuszka Rossija ;)

ocenił(a) serial na 10
rael_76

Jedno z najlepszych zakończeń seriali ever. Dzisiaj zmieniłem swoją ocenę z dziewiątki na dziesiątkę. Fajnie by było gdyby Homeland dostało Złotego Globa albo Emmy za 8 sezon bo był genialny.

ocenił(a) serial na 9
rael_76

kurde jaka pustka...tyle lat...i co ma mi teraz zastapic Homeland...dwa lata czekalem na ostatni sezon,a teraz tylko smutek !

użytkownik usunięty
rael_76

Ja płaczę. Uwielbiam dobre seriale, z charyzmatycznymi bohaterami, z różniącymi się od siebie bohaterami, ze świetną grą aktorską i ciągłą fabułą, dobrym poziomem przez wszystkie sezony, a jest takich seriali mało. Homeland się skończył. Good Behavior się szybko skończyło. Skończy się też Better call Saul, Agenci Tarczy i będę z niczym. Nic już nie będzie takie samo, jak żyć? Obejrzałam wszystkie możliwe seriale, ale tych mi najbardziej żal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones